КАДРОВИЙ СКЛАД

Арданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

станом на 01.11.2018 року

№п/п

Прізвище, ім’я,

по батькові

Статус

1

Хрипта

Костянтин

Володимирович

директор

 

2

Станинець

Олена

Іванівна

заступник директора з навчально-виховної

роботи

3

Копин

Євгенія

Володимирівна

заступник директора з

виховної роботи

4

Хрипта

Марія

Михайлівна

вчитель

 української мови

5

Мартин

Оксана

Юріївна

вчитель

німецької мови

6

Дан

Надія

Василівна

вчитель зарубіжної літератури

7

Копин

Ганна

Юріївна

вчитель математики

8

Хрипта

Тетяна

Антонівна

вчитель фізики

9

Сенишин

Михайло

Іванович

вчитель історії

10

Сенишин

Роман

Михайлович

вчитель історії

11

Чічура

Мар’яна

Петрівна

вчитель хімії

12

Хрипта

Мар’яна

Іванівна

вчитель географії

13

Кобаль

Іван

Іванович

вчитель фізичної культури

14

Данканич

Ярослава

Іванівна

вчитель початкових класів

15

Хрипта

Світлана

Михайлівна

вчитель початкових класів

16

Шанта

Надія

Михайлівна

вчитель початкових класів

17

Садварій

Марія

Іванівна

вчитель початкових класів

18

Шкіря

Наталія

Василівна

вихователь

19

Садварій

Неля

Іванівна

вчитель української мови

20

Алмашій

Андрій

Іванович

вчитель інформатики

21

Шанта

Світлана

Павлівна

практичний психолог

22

Станинець

Мар’яна

Іванівна

вчитель математики

23

Хрипта

Ольга

Іванівна

вчитель української мови

24

Яцканич

Наталія

Петрівна

педагог-організатор

25

Модник

Марія

Василівна

зав. бібліотекою

26

Радь

Інна

Іванівна

вчитель початкових класів

27

Радик

Марія

Михайлівна

секретар-друкарка

28

Данканич

Валентина

Анатоліївна

завгосп

29

Хрипта

Анюта

Миколаївна

лаборант

інженер-електронік

30

Баник

Марія

Іванівна

прибиральниця

31

Синитар

Ірина

 Іванівна

прибиральниця

32

Митрик

Ганна

Іванівна

прибиральниця

33

Мешко

Світлана

Петрівна

двірник

34

Хрипта

Володимир

Михайлович

сторож

35

Хрипта

Володимир

Володимирович

робітник по обслуговув. буд. іспор.

36

Рейті

Марія

Петрівна

оператор газ. котел.

37

Бізіля

Віталій

Іванович

оператор газ. котел.

38

Хрипта

Сергій

Петрович

оператор газ. котел.

39

Попович

Іван

Іванович

оператор газ. котел.

40

Куртинець

 Юрій

Михайлович

оператор газ. котел.